Novinky

Jak najít lepší práci - další série webinářů pro veřejnost

30.03.2021

 

Ať už jste se pro změnu zaměstnání rozhodli sami nebo vás k tomu dohnala současná situace, jde o významný životní krok, který si zaslouží pečlivou přípravu. Hledání práce a pohovory mohou být náročný i dlouhý proces, ve kterém se utkáte s konkurencí, a výhodu v něm budou mít zkušení a připravení uchazeči.

Jako odborníci na pracovní trh jsme proto připravili další sérii webinářů pro všechny, kdo hledají nové místo nebo se k tomu teprve odhodlávají, případně už jsou ve výběrovém řízení. Poradíme vám, kde dobrou práci hledat, jak se o ni ucházet, jak se prezentovat, abyste zaujali a nezapadli mezi ostatními uchazeči i jak zvládnout samotné přijímací řízení. Dnešní doba přináší i řadu nových zvyklostí na trhu práce, na které vás připravíme. Víte například, co je zrádné při pohovoru po telefonu a na co se zaměřit před kamerou? Nebo že máte mít svou online prezentaci, aby vás personalisté našli? 

Sami jsme svědky toho, jak roste počet uchazečů o volná místa, a tím spíš je pro váš úspěch potřeba zapracovat na každém detailu. Personalisté dostávají na některé pozice až stovky životopisů, které musí projít a vybrat z nich vhodné kandidáty, které pozvou na pohovory. Možná ani netušíte, co všechno jsou mezi řádky schopni vyčíst. Volných lidí bude na trhu přibývat a konkurence mezi uchazeči bude sílit. Kdo přípravu nepodcení, získá před ostatními uchazeči náskok a má větší šanci na úspěch.

Naše webináře jsou určeny široké veřejnosti i klientům z firem a vždy jsou live, tzn. s lektorem naživo. Výhodou tedy je, že v průběhu webináře můžete lektorovi posílat své dotazy do chatu a on vám ve vyhrazeném čase odpoví. Naše lektorky mají letité zkušenosti z manažerské praxe, webináře vedou velmi prakticky a srozumitelně pro každého. 

 

Podívejte se na webináře, která v nejbližší době nabízíme:

 

7. 4. 2021 - Jak postavit LinkedIn profil, aby vás personalisté našli & Prezentujte své dovednosti a výjimečnost

13. 4. 2021 - Jak si v nové době najít dobrou práci & Kde hledat, čím zaujmout personalisty a čeho se vyvarovat

21. 4. 2021 - Jak najít práci snů na LinkedIn & Naučte se využít všechny funkce profesní sítě

27. 4. 2021 - Jak na dokonalý životopis a motivační dopis & Skvělý písemný projev je vstupenkou na pohovor

 

Více o našem online učení: www.ottima.cz/online-uceni

 

Stáhněte si