Poradenství

Kariérové poradenství pro uchazeče, outplacement pro firmy, personální poradenství, obchodní poradenství

Řešíte ve firmě personální otázky? Máte otazníky nad výkonem vašeho obchodního oddělení? Potřebujete upravit organizační strukturu a nastavit kompetence?

Specializujeme se na práci s lidmi, protože na lidech záleží. Jsme odborníci pro personální i obchodní poradenství a naší přidanou hodnotou je, že jsme lidé z praxe a dokážeme se na firmu podívat komplexně. Neřešíme úkoly vytržené z kontextu, zajímá nás fungování firmy jako celku a navrhujeme řešení tak, aby měla v rámci firmy smysl. Opíráme se o prověřené know-how i vlastní technologické nástroje, podílíme se i na implementaci změn do praxe. 

Díky našim zkušenostem z různých typů podnikání jsme partnerem jak pro korporátní klientelu, tak pro menší firmy, které úspěšně vyrostly ve větší hráče a dokážeme jim přinést řešení, která v praxi fungují.

Projekty realizujeme s našimi zkušenými konzultanty s expertní praxí a zabezpečujeme vlastním silným realizačním zázemím. Pracujeme profesionálně, poctivě a s nadšením.

Naši konzultanti

Spolupracujeme se zkušenými konzultanty, odborníky s bohatou praxí ve firmách různých typů a velikostí. Každý z našich konzultantů je jedinečný a má svou přidanou hodnotu. Umíme vám vybrat toho nejvhodnějšího na míru pro váš projekt nebo postavíme celý tým, který se bude vzájemně doplňovat ve specifických oblastech. Protože my v Ottimě víme, že na lidech záleží.

 

Naši klienti

Stáhněte si