Poradenství

Obchodní a personální poradenství, NPS a zpětná vazba, mystery shopping

Řešíte výkonnost vašeho obchodního týmu? Jezdí vaši obchodní zástupci tam, kde je skutečně business? Umí vaši Key Accounti opravdu řídit spolupráci se zákazníkem? Nedaří se vám zvyšovat zisk? Potřebujete upravit organizační strukturu a nastavit kompetence? Berou vaši zaměstnanci firemní hodnoty za své? Víte, jak firmu vidí vaši zaměstnanci? A víte, co si o vás myslí vaši zákazníci?

Jsme tu jak pro korporátní klientelu, tak pro české firmy, které v průběhu času úspěšně vyrostly z malých hráčů až na rozhraní korporace. Díky našim zkušenostem z různých typů podnikání dokážeme i menší hráče provést náročnými změnovými procesy a nastavit je tak, že v praxi fungují.

Naší poradenskou specializací je obchod a personální otázky, v posledních letech se intenzivně věnujeme i průzkumu zákaznické zpětné vazby a mystery shoppingu. Jsme totiž přesvědčeni, že klíčem k úspěchu je spokojený zákazník, proto našim klientům přinášíme i externí pohled na to, co dělají.

Přidaná hodnota našeho poradenství tkví v tom, že jsme lidé z praxe a dokážeme se na firmu podívat jako na celek. Neřešíme úkoly vytržené z kontextu, vždy nás zajímá fungování firmy jako celku a navrhujeme řešení tak, aby měla v rámci firmy smysl. Záleží nám na dlouhodobém úspěchu našich klientů. Projekty nejen doporučujeme, ale nebojíme se ani implementace do praxe.  Při realizaci se opíráme o prověřené know-how i vlastní technologické nástroje. Projekty realizujeme s našimi zkušenými konzultanty s korporátní nebo expertní praxí a zabezpečujeme silným realizačním zázemím Ottimy. Pracujeme profesionálně, poctivě a s nadšením.

 

Dostal se koronavirus vaší firmě pod kůži? Nabízíme pomoc a HR podporu při řešení nových personálních výzev.

Využijte náš tým, společně to zvládneme snáz. 

více o nabídce ZDE

Naši klienti

Stáhněte si