Assessment a development centra

Chcete vědět, co v lidech skutečně je? Nechte je zažít situace, ve kterých se projeví jejich reálné schopnosti a potenciál – vyšlete je třeba na dobrodružnou expedici do pralesa.

Naše AC/DC jsou profesionální, efektivní a jdou do hloubky. Zvládneme to bez stresu, a dokonce i s trochou zábavy – vytvoříme propojující příběh, který účastníkům pomůže překročit hranice běžného přemýšlení a jednání a ukázat, co se v nich skrývá. Aktivity odhalí, jak jsou účastníci silní v definovaných klíčových kompetencích dle konkrétní pozice.

Vyberte si vhodný příběh nebo si nechte navrhnout svůj vlastní:

Soustředění horských vůdců

Expedice do pralesa

Cesta na ostrov pokladů

Proč AC / DC s Ottimou?

Prezenčně i online, česky i anglicky

Pokud je třeba, využíváme aplikaci Zoom.

Záměr AC / DC

Setkáme se s Vámi, budeme se ptát a naslouchat. Nastudujeme si popisy pracovních míst, inzeráty, Váš kompetenční model, hodnoty… Pochopíme, koho / co potřebujete najít.

Design AC / DC na míru

Navrhneme sadu klíčových kompetencí, včetně popisů chování. Vymyslíme příběh a aktivity, ve kterých se kompetence projeví: individuální a skupinové modelové situace, testy, praktické cases…

Zapojení interních hodnotitelů

Nalodíme Vaše hodnotitele / pozorovatele, aby se mohli zapojit do procesu AC / DC. Proškolíme (lze i online), poskytneme manuál, zodpovíme dotazy.

Osobnostní diagnostika online

Vybereme vhodný test podle cílové skupiny a záměru nebo budeme pracovat s Vaším oblíbeným. Např.: AAT (American Advanced Technology), GPOP (Goldenův dotazník), Hogan (Hoganův rozvojový test), Thomas test …

Výstupy pro praxi

Ihned po skončení AC dáme v diskuzi doporučení pro rozhodnutí o kandidátech. Pro účastníky DC vytvoříme podrobné individuální zprávy včetně slovního hodnocení (celkově i v jednotlivých kompetencích). Doporučíme konkrétní next steps (individuální i za skupinu).

Koučovací rozvojová zpětná vazba

Možnost individuálního setkání s hodnotitelem v roli kouče – vysvětlení výsledkové zprávy a pozitivní naladění účastníků k dalšímu rozvoji, doporučení konkrétních kroků.

Naši klienti

Stáhněte si