Live webináře

Jak na dokonalý životopis a motivační dopis

Skvělý písemný projev je vstupenkou na pohovor

Proč kurz absolvovat

O práci se většinou ucházíme nejprve písemnou formou a právě ta předurčí, jestli personalistu zaujmeme. Vybírá z desítek, možná i stovek došlých kandidatur, ale na pohovor pozve jen vybrané. Abychom se mezi ně dostali, je potřeba vyladit naši "žádost" k dokonalosti, dát do ní nejen to, co personalista očekává, ale i otisk své osobitosti a výjimečnosti. Na našem webináři vás naučíme sestavit perfektní životopis i motivační dopis. Víme, jak zaujmout.

 

S NÁMI TO MÁ SMYSL

Učíme naživo, během webináře se můžete na cokoliv zeptat a po skončení dostanete záznam.

Co si z kurzu odnesete

Dozvíte se, jak má podle aktuálních trendů a zvyklostí vypadat reprezentativní životopis, jaká základní pravidla je při jeho psaní třeba dodržet a jak s ním můžete zaujmout. Pochopíte význam motivačního dopisu, kdy má smysl ho psát a naučíte se ho správně sestavit. Od personalisty se dozvíte, jak s těmito dokumenty pracuje a co mu napovídají. Získáte tipy, jak se odlišit od ostatních uchazečů a jak tuto písemnou disciplínu zvládnout. 

Rámcový obsah

  • Životopis podle současných trendů, optimální struktura, rozsah a hloubka informací

  • Vizuální podoba životopisu

  • Čeho se při psaní vyvarovat, čím snižujete svou hodnotu

  • Jak čtou životopis personalisté, co najdou mezi řádky a čím je můžete zaujmout

  • Motivační dopis, k čemu slouží a kdy má smysl ho psát

  • Struktura, obsah a stylizace motivačního dopisu

  • Jak má vypadat tištěná a elektronická podoba osobních dokumentů

  • Praktická část: ukázky životopisů, jejich rozbor naživo, zhodnocení a možnosti vylepšení

  • Prostor na vaše dotazy během webináře i na konci

Doplňující informace

Live webinář probíhá na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

 

JAK ZÍSKÁTE PŘÍSTUP NA WEBINÁŘ?

Přístup vám zašleme hned po uhrazení kurzu, a to na e-mail z přihlášky. Zkontrolujte si prosím i složky obchodní, hromadná sdělení či spam. V den webináře od nás ještě dostanete e-mail s připomenutím, abyste na webinář nezapomněli (to by vás třeba mrzelo) a s ním znovu i přístup. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi vám pomůžeme. Kontakt najdete zde dole na stránce.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová
key account manager pro vzdělávání
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Ivana Červená

Práce s lidmi a personalistika provází Ivanu po celý profesní život. Rukama jí prošly stovky životopisů, organizovala řadu výběrových řízení na pracovní pozice a vedla pohovory s uchazeči nejrůznějších profesí. Je nejen manažerka, ale i zkušená lektorka firemního vzdělávání a díky svému entuziasmu a nadšení pro téma umí zaujmout a předat zkušenosti ze své bohaté praxe tak, že si je budete dlouho pamatovat. Ivanu dobře vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

Pro koho je kurz vhodný

Webinář je vhodný pro ty, kteří se ucházejí o nové místo a chtějí už při prvním písemném kontaktu personalistu zaujmout, odlišit se od ostatních uchazečů a zvýšit svou šanci na postup do užšího výběru kandidátů.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

17.6.2021, 18:00

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová 0
key account manager pro vzdělávání
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si