Live webináře

Jak na dokonalý životopis a motivační dopis

Skvělý písemný projev je vstupenkou na pohovor

Proč kurz absolvovat

O práci se většinou ucházíme písemnou formou a právě její forma předurčí, jestli personalistu zaujmeme či nikoliv. Vybírá z desítek, možná i stovek došlých kandidatur, ale na pohovor pozve jen vybrané. Abychom byli mezi nimi, je potřeba vyladit naši žádost k dokonalosti. Naučíme vás sestavit perfektní životopis i motivační dopis. Víme, jak zaujmout.

Co si z kurzu odnesete

Dozvíte se, jak má podle aktuálních trendů a zvyklostí vypadat reprezentativní životopis a jaká základní pravidla je při jeho psaní třeba dodržet. Pochopíte význam motivačního dopisu a budete ho umět správně sestavit. Dozvíte se řadu příkladů z praxe a získáte tipy, jak jednoduše tuto písemnou disciplínu zvládnout.

Rámcový obsah

  • Co má obsahovat životopis a motivační dopis a co do nich rozhodně nepatří

  • Jaká je ideální struktura životopisu

  • Jak stylizovat motivační dopis

  • Praktická část: ukázky životopisů a rozbor jejich obsahu, navzájem je zhodnotíme a případně vylepšíme

Doplňující informace

Kurz probíhá ve formě live webináře na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým
senior sales consultant
+420 771 146 956
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Ivana Červená

Díky entuziasmu a nadšení pro téma umí Ivana zaujmout a předat zkušenosti ze své praxe tak, že si je budete dlouho pamatovat. Její lektorskou doménou je osobnostní rozvoj, obchodní, manažerské a komunikační dovednosti, ovšem sama má bohaté zkušenosti z vlastní manažerské praxe personalistky ve velkých společnostech. Personalistika a práce s lidmi ji provází celý profesní život a svým posluchačům proto dokáže předat nespočet praktických zkušeností. Ivanu dobře vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

Pro koho je kurz vhodný

Webinář je vhodný jak pro mírně zkušené, tak pro ty, kteří píší životopis a motivační dopis poprvé a neví, jak je napsat zajímavě a reprezentativně. 

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

26.1.2021, 18 - 19:30 hod

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým 0
senior sales consultant
+420 608 979 471
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si