Live webináře

Jak na dokonalý životopis a motivační dopis

Skvělý písemný projev je vstupenkou na pohovor

Proč kurz absolvovat

O práci se většinou ucházíme nejprve písemnou formou a právě ta předurčí, jestli personalistu zaujmeme. Vybírá z desítek, možná i stovek došlých kandidatur, ale na pohovor pozve jen vybrané. Abychom se mezi ně dostali, je potřeba vyladit naši "žádost" k dokonalosti, dát do ní nejen to, co personalista očekává, ale i otisk své osobitosti a výjimečnosti. Na našem webináři vás naučíme sestavit perfektní životopis i motivační dopis. Víme, jak zaujmout.

 

S NÁMI TO MÁ SMYSL

Učíme naživo, během webináře se můžete na cokoliv zeptat a po skončení dostanete záznam.

Co si z kurzu odnesete

Dozvíte se, jak má podle aktuálních trendů a zvyklostí vypadat reprezentativní životopis, jaká základní pravidla je při jeho psaní třeba dodržet a jak s ním můžete zaujmout. Pochopíte význam motivačního dopisu, kdy má smysl ho psát a naučíte se ho správně sestavit. Od personalisty se dozvíte, jak s těmito dokumenty pracuje a co mu napovídají. Získáte tipy, jak se odlišit od ostatních uchazečů a jak tuto písemnou disciplínu zvládnout. 

Rámcový obsah

  • Životopis podle současných trendů, optimální struktura, rozsah a hloubka informací

  • Vizuální podoba životopisu

  • Čeho se při psaní vyvarovat, čím snižujete svou hodnotu

  • Jak čtou životopis personalisté, co najdou mezi řádky a čím je můžete zaujmout

  • Motivační dopis, k čemu slouží a kdy má smysl ho psát

  • Struktura, obsah a stylizace motivačního dopisu

  • Jak má vypadat tištěná a elektronická podoba osobních dokumentů

  • Praktická část: ukázky životopisů, jejich rozbor naživo, zhodnocení a možnosti vylepšení

  • Prostor na vaše dotazy během webináře i na konci

Doplňující informace

Live webinář probíhá na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

 

JAK ZÍSKÁTE PŘÍSTUP NA WEBINÁŘ?

Přístup vám zašleme hned po uhrazení kurzu, a to na e-mail z přihlášky. Zkontrolujte si prosím i složky obchodní, hromadná sdělení či spam. V den webináře od nás ještě dostanete e-mail s připomenutím, abyste na webinář nezapomněli (to by vás třeba mrzelo) a s ním znovu i přístup. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi vám pomůžeme. Kontakt najdete zde dole na stránce.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová
senior sales consultant
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Ivana Červená

Práce s lidmi a personalistika provází Ivanu po celý profesní život. Rukama jí prošly stovky životopisů, organizovala řadu výběrových řízení na pracovní pozice a vedla pohovory s uchazeči nejrůznějších profesí. Je nejen manažerka, ale i zkušená lektorka firemního vzdělávání a díky svému entuziasmu a nadšení pro téma umí zaujmout a předat zkušenosti ze své bohaté praxe tak, že si je budete dlouho pamatovat. Ivanu dobře vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

Pro koho je kurz vhodný

Webinář je vhodný pro ty, kteří se ucházejí o nové místo a chtějí už při prvním písemném kontaktu personalistu zaujmout, odlišit se od ostatních uchazečů a zvýšit svou šanci na postup do užšího výběru kandidátů.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

17.6.2021, 18:00

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová 0
senior sales consultant
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si