Live webináře

Jak si v nové době najít dobrou práci

Kde hledat, čím zaujmout personalisty a čeho se vyvarovat /PŘESUNUTO Z 3.6./

 

 VSTUP VOLNÝ - VÝJIMEČNÁ PŘÍLEŽITOST - REGISTRUJTE SE 

 NÁHRADNÍ TERMÍN WEBINÁŘE Z 3.6. 

 

Proč kurz absolvovat

Dnešní doba změnila i léta zaběhnuté způsoby, jak hledat práci. Nejenže se vše přesouvá do online prostředí a zejména na sociální sítě, ale mění se i poptávka firem po konkrétních profesích, typy pracovních poměrů, velikosti úvazků a způsob práce. Existují desítky inzertních portálů, které nabízejí práci, vedle nich personální agentury, headhunteři i samotní zaměstnavatelé. Pokud chcete najít práci, o kterou stojíte, potřebujete se v současné situaci nejprve dobře zorientovat a přizpůsobit tomu své hledání. A právě s tím vám tento webinář pomůže a ušetří vám hodiny brouzdání po internetu. Své úsilí pak můžete smysluplně zaměřit tím správným směrem pro vás.

 

S NÁMI TO MÁ SMYSL

Učíme naživo a během webináře se můžete na cokoliv zeptat. 

Co si z kurzu odnesete

Poznáte, jak funguje dnešní pracovní trh, kde hledat práci, jak můžete změnit obor, jak se před personalisty prezentovat, abyste zaujali, jak vyhodnotit jednotlivé nabídky práce, jak na ně reagovat i jak personalisté uvažují a co od nich můžete očekávat. Naučíte se, jak v procesu hledání práce postupovat krok za krokem, abyste oslovili ty správné lidi, upozornili na sebe a dostali se k dobrým nabídkám. Dozvíte se řadu příkladů z praxe a získáte tipy, jak celý proces hledání místa sebevědomě zvládnout.

Rámcový obsah

  • Jak to funguje na pracovním trhu, jak firmy hledají lidi, jaké jsou trendy a nové profesní příležitosti

  • Kde práci hledat a jak najít tu, která pro vás má smysl

  • Doporučené pracovní portály a profesní skupiny podle oborů

  • Mám vyplňovat svůj profil na inzertních portálech? A jak to udělat, aby mi aktivně chodily nabídky?

  • Jak zjistit orientační plat, když není v inzerátu uvedený

  • Má smysl na inzerát reagovat, když nesplňuji všechny požadavky?

  • Pohled personalisty, jak uvažuje, co od uchazeče očekává a na co je třeba být připraven

  • Nejčastější chyby, které uchazeči při hledání dělají

  • Praktické příklady a zkušenosti z praxe personalisty

  • Prostor na vaše dotazy během webináře i na konci

Doplňující informace

Live webinář probíhá na platformě ZOOM, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo.

Přihlášením na tento webinář udělujete souhlas společnosti Ottima s.r.o. se zasíláním obchodních sdělení, pozvánek a exkluzivních nabídek.

 

JAK ZÍSKÁTE PŘÍSTUP NA WEBINÁŘ?

Přístup vám zašleme hned po přihlášení, a to na e-mail z přihlášky. Zkontrolujte si prosím i složky obchodní, hromadná sdělení či spam. V den webináře od nás ještě dostanete e-mail s připomenutím, abyste na webinář nezapomněli (to by vás třeba mrzelo) a s ním znovu i přístup. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi vám pomůžeme. Kontakt najdete zde dole na stránce.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová
senior sales consultant
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Ivana Červená

Práce s lidmi a personalistika provází Ivanu po celý profesní život. Rukama jí prošly stovky životopisů, organizovala řadu výběrových řízení na pracovní pozice a vedla pohovory s uchazeči nejrůznějších profesí. Na pracovním trhu je jako doma a ukáže vám ho i z pozice personalistů. Je nejen manažerka, ale i zkušená lektorka firemního vzdělávání, která díky svému entuziasmu a nadšení pro téma umí zaujmout. Zkušenosti ze své bohaté personální praxe vám předá tak, že si je budete dlouho pamatovat a hlavně je využijete. Ivanu dobře vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

Pro koho je kurz vhodný

Pro ty, kteří chtějí nebo musejí změnit zaměstnání, rádi by se rychle zorientovali na současném pracovním trhu, naučili se pohybovat mezi personalisty, headhuntery i agenturami, dokázali je oslovit a získali smysluplné nabídky na práci podle svých představ.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

8.6.2021, 18:00

Cena

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová 0
senior sales consultant
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si