Live webináře

Jak postavit LinkedIn profil, aby vás personalisté našli

Prezentujte se profesionálně a udělejte skvělý první dojem

Pozvánka lektorky

Proč kurz absolvovat

Z LinkedIn se stala největší profesní síť a právě tady personalisté nejčastěji hledají nové zaměstnance. Máte svůj profil dokonale vyplněný? Víte, čeho si na něm personalisté všímají a že si o vás takto dělají první dojem? Možná teď váháte... Svůj profil máte třeba už delší dobu bez úprav nebo teprve čerstvě založený nebo ho ještě ani nemáte. Pojďte si ho s námi vyladit do profesionální podoby, abyste se dostali mezi nejlepší a zaujali ty správné lidi. 

 

S NÁMI TO MÁ SMYSL

Učíme naživo, během webináře se můžete na cokoliv zeptat a po skončení dostanete záznam.

Co si z kurzu odnesete

 • Pochopíte, jak LinkedIn funguje, jak ho využívají personalisté, podle čeho vám dokáže najít práci a s čím vám může pomoci

 • Porovnáte váš aktuální LinkedIn profil s tím, jak by měl vypadat

 • Dostanete tipy, jak celý profil vyplnit, aby byl profesionální a působil přesně tak, jak chcete a zároveň personalisty zaujal

 • Dovedete váš LinkedIn profil k dokonalosti a dostanete se mezi nejlepší

 • Dokonalým profilem zvýšíte svou hodnotu a stanete se zajímavější a viditelnější pro personalisty

Rámcový obsah

 • Seznámení s LinkedIn, co vám přinese dokonalý profil a jak s ním zacházet

 • Každá část profilu pod drobnohledem: jak vyplnit všechny kolonky, jaké použít fotky, jakou zvolit rétoriku

 • Editace vašeho profilu v praxi: připravíme ho pro získání hvězdy

 • Jak čtou profil personalisté, co najdou mezi řádky, na co si dát pozor

 • Příklady z praxe a tipy pro vás

 • Prostor na vaše dotazy během webináře i na konci

 

Doporučujeme pokračovat live webinářem Jak najít práci snů na LinkedIn, kde se naučíte aktivně využívat všechny funkce této profesní sítě a budete ještě o krok blíž k práci podle vašich představ.

Doplňující informace

Live webinář probíhá na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

 

JAK ZÍSKÁTE PŘÍSTUP NA WEBINÁŘ?

Přístup vám zašleme hned po uhrazení kurzu, a to na e-mail z přihlášky. Zkontrolujte si prosím i složky obchodní, hromadná sdělení či spam. V den webináře od nás ještě dostanete e-mail s připomenutím, abyste na webinář nezapomněli (to by vás třeba mrzelo) a s ním znovu i přístup. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi vám pomůžeme. Kontakt najdete zde dole na stránce.

 

JAKÉ JSOU OHLASY NA NAŠE LIVE WEBINÁŘE?

"Webinář Jak získat práci snů díky LinkedIn s lektorkou Libuší Petrovic byl povedený, s mnoha užitečnými detaily, které jsem znal, ale nepřikládal jim váhu nebo neznal vůbec. Zároveň byl webinář velmi motivační, praktické příklady dobře ukázaly, jak zlepšit kvalitu profilu. Ještě jednou děkuji." (Michal)

 

"Na webináři Jak získat práci snů díky LinkedIn jsem ocenila příjemný hlas, rychlost a projev koučky Libuše Petrovic. Líbila se mi i čistá podoba prezentace bez rušivých elementů a obsah, který vyváženě kombinoval teorii a praktické ukázky." (Petra V.)

 

Děkuji za záznam webináře Jak získat práci snů díky LinkedIn. Školení bylo přehledné, strukturované a přehledné, což velmi oceňuji. Moc fajn byla praktická část, kdy jsme s lektorkou procházeli jednotlivé části profilu. Díky tomu jsem zjistila, že můj profil má hvězdu a co to vlastně znamená. Nejen to byl pro mě jeden z nových poznatků. (Petra B.)

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Lektor

Libuše Petrovic

Libuše je zaměřena na osobní rozvoj, komunikační a obchodní dovednosti a vedle toho učí klienty, aby uměli prodat i sami sebe. Sociální sítě hrají významnou, mnohdy klíčovou roli i na trhu práce a Libuše proto přináší svým klientům praktické know-how, jak se na sítích představit a jak se díky dokonalé prezentaci dostat k těm správným lidem. Klienti na ní nejvíce oceňují její zapálení pro věc a umění vtáhnout účastníky do děje. Jejím cílem je nejen předat nové informace, ale především naučit, jak je zužitkovat v praxi. Své kurzy proto vede velmi prakticky a její energii poznáte i z jejího motta: Malý ten, kdo si malých cílů dává.

Sledujte Libuši na LinkedIn a Facebook.

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro všechny, kteří chtějí prezentovat své profesní dovednosti na největší síti profesionálů LinkedIn a být vidět. Obsah kurzu je vhodný jak pro začátečníky, kteří se teprve chystají svůj profil založit, tak pro ty, kdo už profil mají, ale potřebují porozumět všem kolonkám a svou prezentaci vylepšit.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

9.6.2021, 18:00

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Stáhněte si