Live webináře

Jak najít práci snů na LinkedIn

Naučte se využít všechny funkce profesní sítě

Pozvánka lektorky

Proč kurz absolvovat

Máte sice dokonalý LinkedIn profil, ale pořád vám nepřináší pracovní nabídky na lepší práci? Nejspíš je potřeba být více aktivní, začít efektivně komunikovat a propojit svůj profil s novými důležitými kontakty. Naučíme vás, jak takovou komunikaci dělat a jak chytře využívat filtry. Díky tomu se posunete zase o kousek blíž k vaší práci snů. 

 

S NÁMI TO MÁ SMYSL

Učíme naživo, během webináře se můžete na cokoliv zeptat a po skončení dostanete záznam.

Co si z kurzu odnesete

 • Naučíte se, jak na LinkedIn efektivně komunikovat a navazovat spojení, a tím se víc zviditelníte v síti "těch správných lidí"

 • Pochopíte propracovaný systém filtrů na vyhledávání práce a budete je umět využívat ve váš prospěch

 • Aktivní a profesionální komunikací zvýšíte svou hodnotu pro personalisty a budete pro ně maximálně viditelní

 • LinkedIn uvidíte i z druhého břehu – z pohledu personalistů a headhunterů, poznáte systém jejich vyhledávání i co všechno vidí na rozdíl od vás a budete na to připraveni

 • Zvýšíte svou šanci získat nabídky na pracovní pozice podle vašich představ a zaujmout personalisty i během výběrového řízení

Rámcový obsah

 • Rekapitulace: co je dokonalý profil – máte hvězdu?

 • Komunikace jako vaše vizitka: jak být efektivní, aktivní i jak navazovat spojení 

 • Systém filtrů a jejich používání na vyhledávání lidí, firem, skupin i hashtagů

 • Využití filtrů pro vyhledávání aktuálních pracovních pozic a nastavení notifikací

 • Nastavení viditelnosti informací a práce s klíčovými slovy pro personalisty

 • Vaše aktivita na LinkedIn očima personalistů: co si o vás zjistí a na co se máte zaměřit

 • Další možnosti využití profilu: profesní skupiny, vlastní hashtagy, sledování společností apod.

 • Prostor na vaše dotazy během webináře i na konci

 

Pokud nemáte svůj profil vyladěný k dokonalosti, doporučujeme začít nejdříve live webinářem Jak postavit LinkedIn profil, aby vás personalisté našli.

Doplňující informace

Live webinář probíhá na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

 

JAK ZÍSKÁTE PŘÍSTUP NA WEBINÁŘ?

Přístup vám zašleme hned po uhrazení kurzu, a to na e-mail z přihlášky. Zkontrolujte si prosím i složky obchodní, hromadná sdělení či spam. V den webináře od nás ještě dostanete e-mail s připomenutím, abyste na webinář nezapomněli (to by vás třeba mrzelo) a s ním znovu i přístup. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi vám pomůžeme. Kontakt najdete zde dole na stránce.

 

JAKÉ JSOU OHLASY NA NAŠE LIVE WEBINÁŘE?

"Webinář Jak získat práci snů díky LinkedIn s lektorkou Libuší Petrovic byl povedený, s mnoha užitečnými detaily, které jsem znal, ale nepřikládal jim váhu nebo neznal vůbec. Zároveň byl webinář velmi motivační, praktické příklady dobře ukázaly, jak zlepšit kvalitu profilu. Ještě jednou děkuji." (Michal)

 

"Na webináři Jak získat práci snů díky LinkedIn jsem ocenila příjemný hlas, rychlost a projev koučky Libuše Petrovic. Líbila se mi i čistá podoba prezentace bez rušivých elementů a obsah, který vyváženě kombinoval teorii a praktické ukázky." (Petra V.)

 

Děkuji za záznam webináře Jak získat práci snů díky LinkedIn. Školení bylo přehledné, strukturované a přehledné, což velmi oceňuji. Moc fajn byla praktická část, kdy jsme s lektorkou procházeli jednotlivé části profilu. Díky tomu jsem zjistila, že můj profil má hvězdu a co to vlastně znamená. Nejen to byl pro mě jeden z nových poznatků. (Petra B.)

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Lektor

Libuše Petrovic

Libuše je zaměřena na osobní rozvoj, komunikační a obchodní dovednosti a vedle toho učí klienty, aby uměli prodat i sami sebe. Sociální sítě hrají významnou, mnohdy klíčovou roli i na trhu práce a Libuše proto přináší svým klientům praktické know-how, jak se na sítích představit a jak se díky dokonalé prezentaci dostat k těm správným lidem. Klienti na ní nejvíce oceňují její zapálení pro věc a umění vtáhnout účastníky do děje. Jejím cílem je nejen předat nové informace, ale především naučit, jak je zužitkovat v praxi. Své kurzy proto vede velmi prakticky a její energii poznáte i z jejího motta: Malý ten, kdo si malých cílů dává.

Sledujte Libuši na LinkedIn a Facebook.

Pro koho je kurz vhodný

Bez ohledu na profesi je kurz vhodný pro všechny, kteří si chtějí najít práci podle svých představ, mají dobře sestavený profil na LinkedIn a chtějí se díky němu dostat k těm správným lidem a nabídkám. 

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

23.6.2021, 18:00

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Stáhněte si