Novinky

Jarní webináře na pomoc psychice

29.03.2021

 

Slýcháme kolem sebe: Mám strach ze změny a těžko se s ní vyrovnávám. Jsem téměř neustále ve stresu a ničí mě to. Nedokážu se přinutit k práci, nemám radost z toho, co dělám a chybí mi motivace.

Už jste to také slyšeli? Nebo to dokonce zažíváte sami? Tyto stavy se teď ve společnosti zmiňují častěji než dřív. Je to přirozené, jsme pod tlakem a snažíme se "nějak" fungovat na všech frontách. Není proto ostuda přiznat sobě i svému okolí, že už jste na pokraji sil nebo že vás současný způsob života psychicky vyčerpává. Naopak. Je to znak, že si uvědomujete, co se děje a v takovém případě je čas začít s tím něco dělat. Nemusíte se hned objednávat u psychologa, ti už nejspíš mají před ordinací fronty, ale můžete si nejdřív pomoci sami. Někdy stačí upravit pár zvyklostí, oprostit se od stereotypu, naučit se na situaci nazírat novým způsobem nebo se naučit pracovat jinak sám se sebou. Možná to zní trochu vědecky, ale nebojte se, máme na mysli praktické tipy a dovednosti, které jsou léta prověřené v praxi a pomáhají. Víme, jak na to a pomůžeme vám to zvládnout.

Připravili jsme jarní sérii 90minutových webinářů, nebo-li přednášek naživo s lektorem, abychom vám pomohli najít cestu k lepšímu životu bez obav. Protože na lidech záleží a na vás zvláště. Vyberte si z naší nabídky a přihlaste se. Těšíme se na vás.

 

14. 4. 2021 - Sebekoučování, cesta ke spokojenosti & Jak vést sám sebe snadněji k úspěchům

28. 4. 2021 - Jak podpořit sebemotivaci & Nastartujte své záložní zdroje

11. 5. 2021 - Neničte se každodenním stresem & Jak zvládat náročné dny s lehkostí

27. 5. 2021 - Jak zvládat nečekané změny s klidem & Přijmout změnu bez nervů se můžete naučit

 

Více o našem online učení: www.ottima.cz/online-uceni

 
 
Stáhněte si