Live webináře

Jak zvládat nečekané změny s klidem

Přijmout změnu bez nervů se můžete naučit

Proč kurz absolvovat

Určitě znáte tu situaci, kdy vám do života vstoupí nečekaná změna, která se vám ani trochu nelíbí. Rozhodí vaše plány, zkomplikuje život a hlavou se vám honí starosti, co s tím. Není to nic výjimečného, i nemilé změny jsou přirozenou součástí našich životů a naší práce. Jen málokdo je však dokáže přijímat pozitivně nebo dokonce jako výzvu. Kdo to umí, má život mnohem snazší a veselejší. V každé změně lze totiž najít něco, co vás obohatí a posune o krok dál. Připojte se na náš webinář a dozvíte se, jak se to naučit. Váš život za to stojí.

 

S NÁMI TO MÁ SMYSL

Učíme naživo, během webináře se můžete na cokoliv zeptat a po skončení dostanete záznam.

Co si z kurzu odnesete

  • Pochopíte změnu jako běžnou součást našich životů

  • Porozumíte tomu, jaký vliv má změna na vaše emoce a jak se to odrazí na vašem chování

  • Získáte sadu praktických nástrojů a tipů, jak změny přijímat a nenechat se jimi vykolejit

  • Dozvíte se, jak čelit novým nárokům současné doby a co dělat, abyste se s nimi vyrovnali

  • Získáte inspiraci, jak můžete svůj život prožít spokojeněji a vyrovnaněji

Rámcový obsah

  • Naše základní vývojové potřeby v kontextu změny

  • Žádoucí/dobrovolná a nežádoucí/nedobrovolná změna

  • Proč jsou změny tak těžké – emoční reakce lidí na změnu

  • Fáze zvládání a přijímání změny

  • Praktické tipy, jak změny lépe zvládat

Doplňující informace

Live webinář probíhá na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

 

JAK ZÍSKÁTE PŘÍSTUP NA WEBINÁŘ?

Přístup vám zašleme hned po uhrazení kurzu, a to na e-mail z přihlášky. Zkontrolujte si prosím i složky obchodní, hromadná sdělení či spam. V den webináře od nás ještě dostanete e-mail s připomenutím, abyste na webinář nezapomněli (to by vás třeba mrzelo) a s ním znovu i přístup. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi vám pomůžeme. Kontakt najdete zde dole na stránce.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Lektor

Karolína Kaslová

Po VŠ studiu pracovala jako konzultantka a terapeutka klinické psychologie, vedla skupinové programy a individuální poradenství pro klienty se syndromem vyhoření, řídila personální sekci humanitární a rozvojové pomoci Člověka v tísni. Od roku 2005 se jako nezávislá konzultantka věnuje přípravě a realizaci rozvojových vzdělávacích programů a koučování, zároveň působí i jako terapeutka jógové terapie. V trenérské praxi se zaměřuje především na rozvoj komunikačních dovedností, asertivity, stress managementu, koučování, sebepoznání, týmové spolupráce, motivaci a trenérským dovednostem.

Pro koho je kurz vhodný

Bez ohledu na věk nebo profesi je kurz vhodný pro každého, kdo se hůř vyrovnává se změnami a chce najít způsob, jak je přijímat s větším nadhledem a vnitřním klidem.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

27.5.2021, 18:00

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Stáhněte si