Videokurzy

Jak zvládat změny v dnešním světě

Ukázka z kurzu

Proč kurz absolvovat

Svět kolem nás je neustále plný změn, které se nám někdy lehce a někdy hůře daří zdolávat. V tomto videokurzu se vám pomůžeme k tomu, abyste změnám lépe porozuměli. Porozuměli reakcím člověka na změnu a jeho obavám. Dozvíte se také praktické tipy, jak změny hravěji zvládat.

Rámcový obsah

  • Změny a naše vývojové potřeby

  • Přijímání nežádoucí změny a jeho fáze

  • Fáze přijímání u žádoucí změny

  • Praktické tipy, jak na změnu

Doplňující informace

Přístup k videokurzu vám obratem zašleme na váš email, který zadáte v přihlášce. Ačkoliv jsme poctiví, i náš email může někdy skončit ve spamu. Doporučujeme vám proto zkontrolovat si všechny složky s doručenou poštou. Budete-li mít jakýkoliv problém, ozvěte se nám.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Barbora Pitoňák Krieglerová
ředitelka
+420 731 157 310
barbora.krieglerova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Karolína Kaslová

Po VŠ studiu pracovala jako konzultantka a terapeutka klinické psychologie, vedla skupinové programy a individuální poradenství pro klienty se syndromem vyhoření, řídila personální sekci humanitární a rozvojové pomoci Člověka v tísni. Od roku 2005 se jako nezávislá konzultantka věnuje přípravě a realizaci rozvojových vzdělávacích programů a koučování. V trenérské praxi se zaměřuje především na rozvoj komunikačních dovedností, asertivity, stress managementu, koučování, sebepoznání, týmové spolupráce, motivaci a trenérským dovednostem. Jejími cílovými skupinami jsou vysoký, střední i junior management.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

16 minut

Cena

bezplatný kurz
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Barbora Pitoňák Krieglerová 0
ředitelka
+420 608 979 471
barbora.krieglerova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si