Videokurzy

Jak zvládat stres v každodenním životě

Ukázka z kurzu

Proč kurz absolvovat

Jen málokdo dnes může říct, že ve svém životě neprožívá žádné stresové situace. Určitá míra stresu k našemu životu prostě patří, ale pro zachování duševního zdraví je nezbytné umět se stresem zacházet proaktivně a především preventivně. V kurzu získáte praktické tipy a jednoduchá cvičení, která vám pomohou se stresem účinně pracovat a uvolňovat jej.

Rámcový obsah

  • Typy stresu a jeho příčiny

  • Porozumění stresovým situacím

  • Jak se stres projevuje

  • Aktivní práce s myslí

  • Práce s emocemi

  • Cviky na uvolnění a psychickou pohodu

Doplňující informace

Přístup k videokurzu vám obratem zašleme na váš email, který zadáte v přihlášce. Ačkoliv jsme poctiví, i náš email může někdy skončit ve spamu. Doporučujeme vám proto zkontrolovat si všechny složky s doručenou poštou. Budete-li mít jakýkoliv problém, ozvěte se nám.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Barbora Pitoňák Krieglerová
ředitelka
+420 731 157 310
barbora.krieglerova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Karolína Kaslová

Po VŠ studiu pracovala jako konzultantka a terapeutka klinické psychologie, vedla skupinové programy a individuální poradenství pro klienty se syndromem vyhoření, řídila personální sekci humanitární a rozvojové pomoci Člověka v tísni. Od roku 2005 se jako nezávislá konzultantka věnuje přípravě a realizaci rozvojových vzdělávacích programů a koučování. V trenérské praxi se zaměřuje především na rozvoj komunikačních dovedností, asertivity, stress managementu, koučování, sebepoznání, týmové spolupráce, motivaci a trenérským dovednostem. Jejími cílovými skupinami jsou vysoký, střední i junior management.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

22 minut

Cena

bezplatný kurz
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Barbora Pitoňák Krieglerová 0
ředitelka
+420 608 979 471
barbora.krieglerova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si