Novinky

Ohlédnutí za 3. dílem Mastermind fokusu

19.06.2023

 

Již třetí páteční dopoledne u nás probíhal Mastermind fokus a tentokrát (16. 6.) jsme se sešli v inspirativním prostoru Magenta v obchodním centru Arkády Pankrác v Praze 4. Lidé z firem probírali s našimi odborníky traviče v týmu a zájem o téma byl tak silný, že bychom ho mohli místo 3 hodin rozebírat celý den. Setkání bylo rozděleno do dvou bloků, kdy se diskuze střídala s různými aktivitami. Účastníci si podle svých slov odnesli nový pohled, jak se na traviče dívat i řadu praktických příkladů z firem. Vysoce ohodnotili i oba průvodce setkáním, Radka Cieslara i Pavla Nykodýma, za jejich profesionální přístup a vedení. Podařilo se jim vytvořit příjemnou neformální atmosféru, ve které se všichni cítili bezpečně a měli prostor se vyjádřit. Velice nás těší, že celkově si tento Mastermind fokus odnesl hodnocení 5,6 ze 6 a že z něj lidé odcházeli spokojeni a s pocitem smysluplně stráveného času. 

 

Pro podzimní cyklus Mastermind fokusů připravujeme nová témata, sledujte kalendář našich akcí zdeUž nyní si můžete rezervovat své místo online nebo u Zuzany Kolářové: zuzana.kolarova@ottima.cz.

 

22. 9. 2023 (pátek) - Nově manažerem. Co teď? Jak podpořit interně povýšené odborníky v jejich nové manažerské roli a vyhnout se dvojí ztrátě.  >> Přihlásit se

3. 11. 2023 (pátek) - Jak zastavit pád. Díky zpětné vazbě můžete změnit přístup zaměstnance k práci.  >> Přihlásit se

8. 12. 2023 (pátek) - Nenásilná komunikace. Všímavostí k lepšímu porozumění druhým i sobě sama.  >> Přihlásit se

 

 

 

Stáhněte si