Live webináře

Jak postavit LinkedIn profil, abyste byli vidět

Zaujměte personalisty prezentací svých dovedností

Proč kurz absolvovat

Možná si nejste zcela jisti, zda je váš LinkedIn profil správně vyplněn. Možná mu chybí ta pravá jiskra. Pokud je to váš případ, tak jste tady správně. Naučíme vás, jak si vytvořit dokonalý profil na největší sociální síti profesionálů a zaujmout ty správné lidi. Protože právě LinkedIn je pro většinu personalistů tím hlavním místem, kde hledají nové zaměstnance. Váš profil proto společně dovedeme k dokonalosti.

Co si z kurzu odnesete

  • Pochopíte důležitost LinkedIn a jeho fungování

  • Porovnáte váš aktuální LinkedIn profil s tím, jak by měl vypadat

  • Dostanete tipy, jak správně celý profil vyplnit, aby působil přesně tak, jak chcete

  • Dovedete váš LinkedIn profil k dokonalosti

  • Stanete se zajímavější a viditelnější pro personalisty

Rámcový obsah

  • Proč je výhodné mít dokonalý profil na LinkedIn?

  • Každá část vašeho profilu pod drobnohledem

  • Editace vašeho profilu v praxi

  • Závěrečné tipy pro vás

  • Čas na vaše dotazy po čas celého webináře

 

Doporučujeme pokračovat live webinářem Jak najít práci snů na LinkedIn, kde se naučíte aktivně využívat všechny funkce této profesní sítě a budete ještě o krok blíž k práci, podle vašich představ.

Doplňující informace

Kurz probíhá ve formě live webináře na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

 

Jaké jsou ohlasy účastníků na naše live webináře?

"Webinář Jak získat práci snů díky LinkedIn s lektorkou Libuší Petrovic byl povedený, s mnoha užitečnými detaily, které jsem znal, ale nepřikládal jim váhu nebo neznal vůbec. Zároveň byl webinář velmi motivační, praktické příklady dobře ukázaly, jak zlepšit kvalitu profilu. Ještě jednou děkuji." (Michal)

 

"Na webináři Jak získat práci snů díky LinkedIn jsem ocenila příjemný hlas, rychlost a projev koučky Libuše Petrovic. Líbila se mi i čistá podoba prezentace bez rušivých elementů a obsah, který vyváženě kombinoval teorii a praktické ukázky." (Petra V.)

 

Děkuji za záznam webináře Jak získat práci snů díky LinkedIn. Školení bylo přehledné, strukturované a přehledné, což velmi oceňuji. Moc fajn byla praktická část, kdy jsme s lektorkou procházeli jednotlivé části profilu. Díky tomu jsem zjistila, že můj profil má hvězdu a co to vlastně znamená. Nejen to byl pro mě jeden z nových poznatků. (Petra B.)

 

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým
senior sales consultant
+420 771 146 956
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Libuše Petrovic

Libuše je zaměřena na osobní rozvoj, komunikační a obchodní dovednosti a vedle toho učí klienty, aby uměli prodat i sami sebe. Sociální sítě hrají významnou, mnohdy klíčovou roli i na trhu práce a Libuše proto přináší svým klientům praktické know-how, jak se na sítích představit a jak se díky dokonalé prezentaci dostat k těm správným lidem. Klienti na ní nejvíce oceňují její zapálení pro věc a umění vtáhnout účastníky do děje. Jejím cílem je nejen předat nové informace, ale především naučit, jak je zužitkovat v praxi. Své kurzy proto vede velmi prakticky a její energii poznáte i z jejího motta: Malý ten, kdo si malých cílů dává.

Sledujte Libuši na LinkedIn a Facebook.

Pro koho je kurz vhodný

Bez ohledu na profesi je kurz vhodný pro všechny, kteří si chtějí LinkedIn profil založit nebo ho vylepšit a mít dokonalou prezentaci svých profesních dovedností v největší síti profesionálů. 

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

18.1.2021, 18 - 19:30 hod

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým 0
senior sales consultant
+420 608 979 471
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si