Novinky

Diskutovali jsme na téma Jak zastavit pád, Mastermind fokus 3.11.2023

08.11.2023

 

Náš listopadový Mastermind fokus proběhl v pátek 3.11. v inspirativním prostoru Magenta Experience Center, sešla se pestrá sestava lidí z různých firem, kteří se zaujetím diskutovali s našimi lektorkami Petrou Bendovou a Libuší Petrovic na téma Jak zastavit pád. Těší nás, že se ve firmách toto téma aktivně řeší a že je snaha pomoci lidem, kteří ztrácejí pevnou půdu pod nohama, klesá jim výkonnost a hrozí jim pád.

V průběhu diskuze byli všichni účastníci velice otevření a zaznělo od nich spoustu příkladů, které nebyly jednoduché. Přestože došlo i na kritiku, nikdo se proti ní nevymezoval, všichni k ní přistoupili férově a diskuze se nesla v přátelském duchu. Setkání se moc povedlo, účastníci byli hodně komunikativní a vzájemně si dávali konstruktivní rady. Zazněly zpětné vazby jako:

 

"Rád jsem si uvědomil, že ještě existuje cesta, jak člověka v pádu zastavit."

"Názory, co tu zazněly, by mě nenapadly, takže moc za ně děkuji."

"Prošel jsem mraky školení, ale tohle bylo něco jiného, tady se člověk dozví i něco od ostatních. Bavil mě brainstorming, sdílení i návrhy od lidí, bylo to moc fajn a děkuji."

"Jsem moc ráda za názory ostatních, kteří to vidí z druhé strany."

"Zjistil jsem tady, že jsem u nedávného případu udělal chyby."

"Už jsem u vás na druhém setkání a rozhodně přijdu znovu, je to nesmírně obohacující."

 

Příští Mastermind fokus je na programu 8.12. a budeme diskutovat na téma Nenásilná komunikace. Více o obsahu a přihlášky zde

 

Stáhněte si