Řekli o nás

Reference našich klientů

Velmi ráda spolupracuji s Lenkou Urbanovou z Ottimy, má milý, osobní přístup. Při náboru dokáže rychle vytypovat klíčové schopnosti a dovednosti kandidátů. Je velmi empatická. Prostě profesionálka na svém místě.

Petra Šafaříková

Petra Šafaříková

HR manažerka Europasta SE

Když jsem do společnosti Ottima šel, byla to jen další personálka, ale není tomu tak. Ottima komunikuje, podporuje, snaží se s uchazečem neustále komunikovat a to se mi nikde jinde nestalo.

Tomáš Jiráček

Tomáš Jiráček

Kandidát na pozici Store manažera

Naše společnost Toyota Tsusho Praha kontaktovala firmu Ottima z důvodu pomoci při náboru nových zaměstnanců. Začal jsem jednat s Lenkou Urbanovou a již od první schůzky jsem si byl velmi mile překvapen. Lenka je velice schopná, komunikativní a výkonná profesionálka. Během několika dní před-vybrala několik vhodných kandidátů, které přivedla osobně představit. Naše společnost může, díky její pomoci, opět plně poskytovat služby svým zákazníkům. Budu se do budoucna těšit na další spolupráci.

Karel Rinda

Karel Rinda

CFO/Vice President Toyota Tsusho Praha

Rád bych doporučil společnost Ottima v oblasti vyhledávání pozic, dle mé zkušenosti se jedná o profesionální a velmi moderní a dynamickou firmu, která mě kvalitně a rychle zajistila komplexní tok informací a nábor do společnosti Megapixel.

Petr Fučík

Petr Fučík

Kandidát na pozici provozního ředitele

Rozepíši se více: Třeba o poznání a vůbec detekování mých potřeb a mých vlastností, poznání mé osobnosti a mých možností. O zpětné vazbě, pomoci, bytí k dispozive dne v noci a především o úsměvu a pozitivitě, se kterou bylo vše řešeno. 

Vendula Jelínková

Vendula Jelínková

Kandidátka na pozici Contribution manager

  • Svěží, osobní a přátelská spolupráce. Hluboká, profesionální analýza našich potřeb. Spontánní přístup k hledání správných lidí, za cenu, která mile překvapí.

Alois Kaláb, jednatel

 

  • Ottima mi změnila život! Lidský přístup, důvěra a „testování“ na míru. Díky za to, že se do práce zase těším!

Petr Jeřábek, kandidát na pozici vedoucího střediska Výstavba a provoz

Voltcom s.r.o.

Voltcom s.r.o.

Stáhněte si