Akce s ottimou - Mastermind fokus

Traviči týmových studní

Jak je poznat včas, jak s nimi pracovat a předejít konfliktům.

 

 

 

Cyklus prezenčních Mastermind fokusů

Diskutujeme nad tématy, která aktuálně ve firmách řešíte. Propojujeme odborníky a lidi z firem, sdílíme a inspirujeme.

Proč akci absolvovat

Ačkoliv existuje mnoho typologií, které charakterizují různé role v týmu, v jednom se shodují. Nebezpečím je „Travič studní“, člověk, který dokáže rozložit dosud fungující tým. Někdy si ho všimnete, protože je to kverulant, věčně je se vším nespokojen, upozorňuje na chyby ostatních, ale ty své nevidí.  Jindy se ale něco může dít zcela nepozorovaně, signály jsou slabé nebo k vám vůbec nedolehnou. Důsledek je však stejný, postupně se narušují vztahy v týmu, zaměstnanci jsou otrávení, ztrácejí motivaci, slábne jejich loajalita k firmě a nakonec třeba i odejdou.

Řešení se zdá jednoduché, prostě ho vyhodíme, jenže často je to také člověk, který má pro firmu důležité know-how a profesně je velmi schopný. Co pak s tím? Nejen o tom bude diskuzní fokus, kterým vás provedou Pavel Nykodým a Radek Cieslar, zkušení manažeři a lektoři.

Rámcový obsah

  • Best practices – naši experti pro oblast týmové spolupráce a řešení konfliktů a zároveň průvodci setkáním se s vámi podělí o své zkušenosti z praxe, kde se daným problémem zabývali a jaká byla cesta k jeho řešení a také následná úspěšnost zvoleného řešení.

  • Mastermind – společně se podíváme na různé situace z vašeho day to day life. V rámci poradní „mastermind“ skupiny se budeme věnovat tomu, co aktuálně a jak řešíte ve vašem týmu, následně získáte užitečnou zpětnou vazbu od ostatních a také budete mít možnost vzájemně sdílet a inspirovat se.

  • Okénko tipů - předáme vám naše tipy, jak udržet synergii a dobrou náladu v týmu, protože spolupracující tým = vyšší výkonnost = dobré výsledky

Reference

Předchozí setkání získala hodnocení 5,8 ze 6, téma ve firmách rezonuje a patří k citlivým problematikám. Účastníci ocenili, že se mu věnoval dostatečný prostor, že mezi sebou diskutovali velmi otevřeně, rozšířili si obzory a dozvěděli se, co všechno se jinde ve firmách děje, co může potkat i jejich společnost a jaká jsou řešení. Doslova "víc hlav víc ví". S lektory rozebírali reálné příklady z praxe a dostalo se i na velmi specifické dotazy.

Podívejte se, jak se o travičích diskutovalo na minulém Mastermind fokusu.

Doplňující informace

Vstup pouze s potvrzenou rezervací místa. S ohledem na charakter akce můžeme z jedné firmy přijmout max. 2 účastníky.

 

Kdo vás bude provázet

Radek Cieslar

Profesní kariéru začal u společnosti Procter & Gamble jako obchodní zástupce, následně jako manažer prodeje. Zastával obchodně-manažerské pozice v Pivovarech Staropramen, kde zároveň školil obchodní týmy. Jako senior lektor působí především v oblasti obchodních, komunikačních a manažerských dovedností a má zkušenosti ve školení a rozvoji firem z různých oborů. Je specialistou na tréninky prodejních procesů a odborníkem na koučování obchodních týmů — manažerských i prodejních pozic. Pro klienty také vypracovává standardy práce s provázáním na hodnocení výkonu.

Pavel Nykodým

Jako lektor spojuje zkušenosti z komerčního sektoru s poznatky ze studia humanitních oborů. Specializuje se na skupinovou dynamiku a lidskou psychiku, umí velmi dobře navnímat potřeby lidí a najít dokonalá řešení pro společnost i zaměstnance. Je progresivní, využívá moderní metody učení i práce s týmy, svá školení prokládá stále novými neotřelými aktivitami a účastníci jeho kurzů si cení, že je dokáže zaujmout, rozproudit aktivitu a komunikaci ve skupině a udržet jejich pozornost.

Pro koho je akce vhodná

Akce je určena výhradně pro firemní manažery, zejména HR manažery, manažery týmů, ředitele firem apod. Není určena pro lektory, kouče, konzultanty, studenty. Děkujeme za respektování našich pravidel.

KDY

12.4.2024, 09:00

Délka akce: 4 h

KDE

Praha 1

Klimentská 50, vchod z Hellmovy ulice

 

Doprava:

Metro - B, C Florenc, 5 minut chůze

Tramvaj - 3, 8, 13, 24 zastávka Bílá Labuť, 3 minuty chůze

Auto - parkoviště v ulicích Klimentská, Stárkova, Těšnov, Nábřeží Ludvíka Svobody, Florenc

Cena

Zdarma

Nenechte si ujít

Stáhněte si