Akce s ottimou - Mastermind fokus

Jak na funkční leadership díky BANI vs. VUCA

Proč akci absolvovat

Jaký je váš způsob řízení? Jak jste ho přizpůsobili změnám ve společnosti a potřebám současného firemního prostředí? Přijďte diskutovat do poradní skupiny a prozkoumejte spolu s dvěma našimi odborníky z praxe klíčové koncepty, které dnes formují moderní podnikatelské prostředí.

Pojmy BANI (brittle, anxious, nonlinear, incomprehensible) a VUCA (volatile, uncertain, complex, ambiguous) vystihují složitost a nestabilitu, se kterými se dnešní lídři potýkají. V kontextu globálních změn, technologických pokroků a rychle se měnících trhů jsou tyto koncepty význámné pro úspěšné řízení organizací. BANI označuje křehkost a nejistotu v prostředí, které je nelineární a obtížně předvídatelné, zatímco VUCA popisuje nestabilitu, nejistotu, komplexnost a neurčitost, s nimiž se lídři musejí vyrovnávat. Porozumění těmto konceptům je klíčové pro adaptaci strategií vedení a pro navigaci v turbulentním podnikatelském prostředí dneška.

Co si z akce odnesete

V rámci poradní skupiny se společně podíváme na různé příklady řízení, které používáte a s průvodci setkáním, našimi odborníky, je rozebereme. Podrobněji se budeme věnovat modernímu leadershipu:

  • Hlubší porozumění BANI a VUCA: Jak tyto koncepty ovlivňují současné podnikání a vedení organizací.

  • Nové pohledy a inspirace pro efektivní vedení lidí i projektů ve vaší organizaci v době dynamických změn.

  • Vliv na sebeřízení leaderů a jejich interní nastavení.

  • Sdílení zkušeností s dalšími profesionály z oboru.

  • Best practices lektorů.

Reference

Naše Mastermind fokusy mají pozitivní ohlasy:

  • "Super workshop. Skvělá práce, nenásilné, přesné vedení."

  • "Nastavili jste spolupráci a atmosféru tak, aby se všichni cítili bezpečně a měli prostor se vyjádřit."

  • "Nenucené vystupování, příjemné, profi."

  • "Vynikající, profesionální."

Doplňující informace

Vstup pouze s potvrzenou rezervací místa. S ohledem na charakter akce můžeme z jedné firmy přijmout max. 2 účastníky.

Kdo vás bude provázet

Monika Šoltés Fenyková

Má více než 20 let zkušeností ze středního i vrcholového managementu z firem Danzas, Zentiva, AV Media, ProMoPro, Yventech a nyní Cloud Holding. Byla zodpovědná za personální řízení, vzdělávací projekty, výkonnost zaměstnanců i projekty firemních transformací, když stála ve vedení firem. Je velmi praktická a výkonově orientovaná manažerka. Působí rovněž jako konzultantka, lektorka a mentorka, přednáší na konferencích. Účastníkům předává to, čemu sama věří a co má prověřené svou praxí.

Pavel Nykodým

Jako lektor spojuje zkušenosti z komerčního sektoru s poznatky ze studia humanitních oborů. Specializuje se na skupinovou dynamiku a lidskou psychiku, umí velmi dobře navnímat potřeby lidí a najít dokonalá řešení pro společnost i zaměstnance. Je progresivní, využívá moderní metody učení i práce s týmy, svá školení prokládá stále novými neotřelými aktivitami a účastníci jeho kurzů si cení, že je dokáže zaujmout, rozproudit aktivitu a komunikaci ve skupině a udržet jejich pozornost.

Pro koho je akce vhodná

Akce je určena výhradně pro firemní manažery, zejména HR a L&D manažery, manažery týmů, ředitele firem apod. Není určena pro lektory, kouče, konzultanty, studenty. Děkujeme za respektování našich pravidel.

KDY

13.12.2024, 09:00

Délka akce: 4 h

KDE

Praha 1

Vzdělávací centrum Tereza, Haštalská 17

 

Doprava:

Metro - B, Náměstí Republiky, 8 minut chůze

Tramvaj - 2, 6, 8, 15, 17 zastávka Dlouhá třída, 5 minut chůze

Auto - parkování v OD Kotva nebo v Palladiu

Cena

Nenechte si ujít

Stáhněte si