Live webináře

Připravte se na přijímací pohovor

Jak se nenechat zaskočit otázkami a udělat dojem

Proč kurz absolvovat

Ať už pracovní pohovor probíhá v osobní rovině nebo na dálku, podmínkou pro váš úspěch je perfektní příprava. Každá otázka personalisty má svůj smysl a pokud vás překvapí nebo nedokážete odpovědět, můžete se lehce dostat do nekomfortní zóny a bezděčně ztratíte kontrolu nad svým projevem. Proto byste neměli nechat nic náhodě. Když budete působit připraveně a pohovor zvládnete bez pochybností, zvýšíte si šanci, že uděláte dobrý dojem a zaujmete personalistu i mezi ostatními uchazeči.

 

S NÁMI TO MÁ SMYSL

Učíme naživo, během webináře se můžete na cokoliv zeptat a po skončení dostanete záznam.

Co si z kurzu odnesete

Poznáte, co všechno a kde si máte před pohovorem zjistit a proč, jak můžete využít sociální sítě, kam míří personalista svými otázkami a co si máte hlídat, když bude pohovor probíhat na dálku. Naučíte se, jak si upevnit sebevědomí a na co se ve vašem projevu zaměřit. Získáte pohled personalisty, jeho praktické tipy a řadu příkladů z praxe.

Rámcový obsah

  • Jaké informace si zjistit před pohovorem a kde je hledat

  • Proč pro přípravu využít sociální sítě a jak na to

  • Kam personalista míří svými otázkami, co se chce dozvědět

  • Jak vás může personalista zaskočit, cíleně i náhodně

  • Čím můžete zaujmout a naopak

  • Jak pracovat s řečí těla při pohovoru

  • Nejčastější chyby uchazečů v praxi, na co si dát pozor

  • Praktické tipy pro pohovor z pohledu personalisty

  • Prostor na vaše dotazy během webináře i na konci

Doplňující informace

Pro dokonalou přípravu na pohovor doporučujeme absolvovat i webinář: Připravte se na specifika online pohovoru, který je zaměřen na vedení pohovoru na dálku, ať už s kamerou nebo bez ní a připraví na vás na specifika takové komunikace jak po osobní, tak technické stránce.

Kurz probíhá ve formě live webináře na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

 

JAK ZÍSKÁTE PŘÍSTUP NA WEBINÁŘ?

Přístup vám zašleme hned po uhrazení kurzu, a to na e-mail z přihlášky. Zkontrolujte si prosím i složky obchodní, hromadná sdělení či spam. V den webináře od nás ještě dostanete e-mail s připomenutím, abyste na webinář nezapomněli (to by vás třeba mrzelo) a s ním znovu i přístup. Pokud budete cokoliv potřebovat, můžete nám zavolat nebo napsat, rádi vám pomůžeme. Kontakt najdete zde dole na stránce.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová
key account manager pro vzdělávání
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Ivana Červená

Práce s lidmi a personalistika provází Ivanu po celý profesní život. Rukama jí prošly stovky životopisů, organizovala řadu výběrových řízení na pracovní pozice a vedla pohovory s uchazeči nejrůznějších profesí. Je nejen manažerka, ale i zkušená lektorka firemního vzdělávání a díky svému entuziasmu a nadšení pro téma umí zaujmout a předat zkušenosti ze své bohaté praxe tak, že si je budete dlouho pamatovat. Ivanu dobře vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

Pro koho je kurz vhodný

Pro ty, kdo se chystají na přijímací pohovor, nechtějí se nechat zaskočit žádnou otázkou personalisty (ani tou kontrolní) a chtějí vyniknout mezi ostatními kandidáty. Pro všechny, kteří nechtějí nic nechat náhodě a chtějí se na pohovor dokonale připravit.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

28.6.2021, 18:00

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová 0
key account manager pro vzdělávání
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Další kurzy z nabídky

Stáhněte si