Videokurzy

Osobnost manažera a situační styly vedení

Ukázka z kurzu

Proč kurz absolvovat

Je důležité, aby manažeři, kteří jsou ve své roli nově nebo kratší čas, správně pochopili svou roli a naučili se základní manažerské dovednosti potřebné k jejich práci. Díky těmto dovednostem bude ve své pozici efektivnější a získá si i větší respekt svého týmu. Takový manažer pak má rovněž větší potenciál rozvíjet svou kariéru uvnitř firmy a být pro ni hodnotným článkem do budoucna.

Rámcový obsah

  • Trojúhelník spokojeného života

  • Základní odpovědnosti manažera

  • Jaký by měl být „dokonalý“ manažer?

  • Kdo nás může inspirovat a čím

  • Cyklus vývoje pracovníka ve firmě

  • Situační styly vedení a jejich charakteristika

  • Rizika jednotlivých stylů

Doplňující informace

Přístup k videokurzu vám obratem zašleme na váš email, který zadáte v přihlášce. Ačkoliv jsme poctiví, i náš email může někdy skončit ve spamu. Doporučujeme vám proto zkontrolovat si všechny složky s doručenou poštou. Budete-li mít jakýkoliv problém, ozvěte se nám.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Barbora Pitoňák Krieglerová
ředitelka
+420 731 157 310
barbora.krieglerova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Petra Bendová

Petra je lektorkou především v oblasti osobnostního rozvoje, manažerských, komunikačních a prezentačních dovedností. Má za sebou stovky tréninků pro různé  úrovně manažerů i specialistů. I díky svým zkušenostem z obchodu a řízení lidských zdrojů se dokáže na potřeby svých posluchačů snadno naladit, být jim empatickým partnerem a nenásilně je podpořit v jejich rozvoji. K tomu jí rovněž pomáhá Sebezkušenostní psychoterapeutický daseinsanalytický výcvik. Jejím motem je: Svoboda — zodpovědnost — sebevědomí.

Pro koho je kurz vhodný

Pro začínající i mírně zkušené manažery, kteří si potřebují upevnit dovednosti leadera, naučit se smysluplně zadávat úkoly a díky svému postoji získat přirozenou autoritu.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

17 minut

Cena

bezplatný kurz
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Barbora Pitoňák Krieglerová 0
ředitelka
+420 608 979 471
barbora.krieglerova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Další kurzy z nabídky

Stáhněte si