Videokurzy

Komunikace s transakční analýzou

In house videokurz

Ukázka z kurzu

Proč kurz absolvovat

Transakční analýza nám nabízí specifický model komunikace a mezilidské interakce, který odpovídá na řadu otázek, jež si často klademe. Proč se s někým domluvíme snadno, zatímco s někým jiným je to obtížné? Podívejte se na komunikaci optikou transakční analýzy a získejte možnost zlepšit své vztahy v práci i osobním životě.

Rámcový obsah

  • Co je transakční analýza

  • Naše egostavy

  • Neverbální a verbální projevy jednotlivých egostavů

  • Komunikace dle transakční analýzy

Doplňující informace

Zkombinujte tento kurz s dalšími praktickými videokurzy z oblasti osobního rozvoje a získejte nové dovednosti, které vám zjednoduší život a pomohou k lepším osobním výsledkům. Přehled všech videokurzů zde.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová
key account manager pro vzdělávání
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Ivana Červená

Díky entuziasmu a nadšení pro téma dokáže Ivana strhnout i nejzarputilejší odpůrce tréninků a umí předat zkušenosti ze své praxe tak, aby je účastníci pozitivně přijali. Její lektorskou doménou je osobnostní rozvoj, obchodní, manažerské a komunikační dovednosti. Sama má bohaté zkušenosti z vlastní manažerské praxe ve velkých společnostech a dokáže díky tomu navnímat reálné potřeby zaměstnanců. Dobře ji vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

13 minut

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Kateřina Dobiášová 0
key account manager pro vzdělávání
+420 608 979 471
katerina.dobiasova@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si