Live webináře

Jak zvládnout online pohovor na jedničku

Připravte se na specifika a využijte pro sebe výhody

Proč kurz absolvovat

Ucházíte se o novou práci a víte, že vás v brzké době čeká pohovor? Připravte se také na jeho online podobu, která může nastat i neplánovaně. Pro personalistu je to běžná rutina, ale pro vás taková forma může být nekomfortní a oslabit vás. Ukážeme vám, jak se důkladně připravit, na co se zaměřit a jak naopak můžete využít online komunikaci ve svůj prospěch. Díky dokonalé přípravě posílíte své sebevědomí při jednání a tím i šanci na jeho úspěšné zvládnutí.

Co si z kurzu odnesete

Čeká vás více jak hodina osvědčených rad a zkušeností z obou zúčastněných stran – jak uchazeče, tak personalisty. Zjistíte, jak se na online pohovor připravit, co určitě nepodcenit a jak správně reagovat na nenadálé události během hovoru. Získáte praktické tipy, které využijete nejen během pohovoru, ale také při jiných online jednáních. Poslední část bude ve vaší režii. Dostanete možnost zeptat se na cokoliv, co vás zajímá a mohlo by vám v tomto tématu pomoci.

Rámcový obsah

  • Co všechno se skrývá pod online pohovorem a jak se liší od osobního

  • Co může předcházet online pohovoru

  • Výhody a nevýhody online pohovoru a jak s nimi pracovat

  • Důkladná příprava na samotný pohovor: co a jak

  • Co očekává personalista a čeho si všímá

  • Co vás může během pohovoru překvapit

  • Nástroje a technika

Doplňující informace

Kurz probíhá ve formě live webináře na platformě ZOOM, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým
senior sales consultant
+420 771 146 956
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Libuše Petrovic

Libuše je zaměřena na osobní rozvoj, komunikační a obchodní dovednosti a vedle toho učí klienty, aby uměli prodat i sami sebe. Online komunikace hraje významnou roli i na trhu práce a Libuše proto přináší svým klientům praktické know-how, jak se v této sféře chovat a jak ji mohou využít ve svůj prospěch. Klienti na ní nejvíce oceňují její zapálení pro věc a umění vtáhnout účastníky do děje. Jejím cílem je nejen předat nové informace, ale především naučit, jak je zužitkovat v praxi. Své kurzy proto vede velmi prakticky a její energii poznáte i z jejího motta: Malý ten, kdo si malých cílů dává.

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro všechny bez ohledu na obor a profesi, kteří se chystají hledat novou práci a chtějí se důkladně připravit i na (mnohdy neplánovanou) online formu pohovoru s personalistou.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Kdy:

2.12.2020, 18 - 19:30 hodin

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým 0
senior sales consultant
+420 608 979 471
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si