Novinky

Technika LEGO Serious Play už i na českém trhu

06.03.2019

 

Přinášíme techniku, která učí lidi v týmech lépe spolupracovat a ve světě se stala hitem. Manažeři běžně považují komunikaci uvnitř týmů a mezi nimi za přirozenou dovednost, ale ve skutečnosti řadě zaměstnanců chybí nebo ji vedou po svém. Efektivní komunikace se přitom dá naučit a má okamžitý efekt na kvalitu spolupráce mezi lidmi. 

 

Facilitační technika LEGO® Serious Play® je nástroj, který posiluje komunikaci, interakci a kreativitu a je to způsob, jak přinášet nejlepší výsledky týmové práce díky variabilitě a flexibilitě dobře známých nástrojů. To vše díky promyšlenému vedení zkušeného trenéra. Tato metoda není univerzálním řešením problémů, ale je všestranná a dokáže podpořit týmy v různých situacích:

  • stmelování týmů a zlepšování komunikace
  • tvorba změn a inovací
  • plánování a zavádění organizačních změn
  • dá každému v týmu příležitost vyjádřit se, i těm obvykle tichým a pasivním

 

Týmy poznají, co v jejich komunikaci funguje, co mají naopak zlepšit a jak. Naučí se diskutovat o problematických oblastech, hledat řešení a využívat různé cesty pro komunikaci. To vše hravou formou, která jim přinese nové nápady a možnosti. Trénování s technikou LEGO® Serious Play® obvykle trvá 1 den a pro zaměstnance je zážitkem v pravém slova smyslu.

 

Lektorem tréninku je Ing. Patrik Banas, který má téměř 20 let komerčních zkušeností z USA, Evropy a Asie. Zaměřuje se na strategický rozvoj, týmovou komunikaci, organizační změny a rozvoj kategorie. Má obchodně-inovátorský přístup, řídí se zdravým rozumem a je zapálený pro akci. Užívá si vzájemnou interakci ve skupinách, které vede, a je velmi zkušený prezentátor.

 

Více informací k tréninku najdete zde.

Stáhněte si