Live webináře

Zvládněte online přijímací pohovor na výbornou

Připravte se, poznejte výhody a využijte je pro sebe

Proč kurz absolvovat

Hledáte práci, rozesíláte životopisy a víte, že vás v brzké době čeká online pohovor? A víte také, jak se připravit a co od něj očekávat? My ano a rádi se s vámi o naše know-how podělíme. Internet je poslední dobou přeplněný radami ohledně online pohovorů, ale kdo se v tom má vyznat? Právě proto jsme pro vás připravili live webinář, který vás na takový pohovor bezchybně připraví. Čeká vás více jak hodina osvědčených rad, tipů a zkušeností z obou zúčastněných stran – jak uchazeče, tak personalisty.

Co si z kurzu odnesete

  • Zjistíte, jak se na online pohovor připravit a co určitě nepodcenit

  • Naučíte se, jak správně reagovat na nenadálé události během hovoru

  • Získáte praktické tipy pro komunikaci na dálku, které využijete nejen během pohovoru, ale také při jiných online jednáních.

  • Budete vždy 100% připraveni takový typ pohovoru zvládnout

Rámcový obsah

  • Důležitost pohovoru

  • Specifika online pohovoru

  • Co může přijít před online pohovorem

  • Dokonalá příprava na pohovor

  • Průběh online pohovoru

  • Nástroje online pohovoru

Doplňující informace

Kurz probíhá ve formě live webináře na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým
senior sales consultant
+420 771 146 956
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Libuše Petrovic

Libuše je zaměřena na osobní rozvoj, komunikační a obchodní dovednosti a vedle toho učí klienty, aby uměli prodat i sami sebe. Schůzky i pohovory v online prostředí se stávají nedílnou součástí života ve firmách, ale tato forma komunikace má svá specifika, na která je třeba být připraven. Libuše proto přináší svým klientům praktické tipy a návody, jak takovou komunikaci na dálku úspěšně zvládnout bez handicapu. Klienti na ní nejvíce oceňují její zapálení pro věc a umění vtáhnout účastníky do děje. Jejím cílem je nejen předat nové informace, ale především naučit, jak je zužitkovat v praxi. Své kurzy proto vede velmi prakticky a její energii poznáte i z jejího motta: Malý ten, kdo si malých cílů dává.

Sledujte Libuši na LinkedIn a Facebook.

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný bez ohledu na profesi pro všechny, kteří se chtějí připravit na online přijímací pohovor, získat tipy od personalistů i účastníků pohovoru a naučit se přesvědčivě komunikovat na dálku.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

17.2.2021, 18 - 19:30 hod

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým 0
senior sales consultant
+420 608 979 471
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si