Live webináře

Připravte se na pohovor

Jak se nenechat rozhodit a udělat dojem

Proč kurz absolvovat

Ať už pracovní pohovor v probíhá v osobní rovině nebo na dálku, podmínkou pro váš úspěch je perfektní příprava. Každá otázka personalisty má svůj smysl a pokud vás překvapí nebo nedokážete odpovědět, můžete se lehce dostat do nekomfortní zóny a bezděčně ztratíte kontrolu nad svým projevem. Proto byste neměli nechat nic náhodě. Když budete působit připraveně, zvýšíte si šanci, že uděláte dobrý dojem.

Co si z kurzu odnesete

Poznáte, co všechno a kde si máte před pohovorem zjistit a proč, jak můžete využít sociální sítě, kam míří personalista svými otázkami a co si máte hlídat, když bude pohovor probíhat na dálku. Naučíte se, jak si upevnit sebevědomí a na co se ve vašem projevu zaměřit. Získáte pohled personalisty, jeho praktické tipy a řadu příkladů z praxe.

Rámcový obsah

  • jaké informace si před pohovorem zjistit a kde

  • jak pro přípravu využít sociální sítě

  • jak pracovat s řečí těla při pohovoru, a to i před kamerou

  • na co si dát pozor při pohovoru na dálku

  • nejčastější chyby při pohovoru

  • praktické tipy personalisty

Doplňující informace

Kurz probíhá ve formě live webináře na platformě Zoom, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Lektor

Ivana Červená

Díky entuziasmu a nadšení pro téma umí Ivana zaujmout a předat zkušenosti ze své praxe tak, že si je budete dlouho pamatovat. Její lektorskou doménou je osobnostní rozvoj, obchodní, manažerské a komunikační dovednosti, ovšem sama má bohaté zkušenosti z vlastní manažerské praxe personalistky ve velkých společnostech. Personalistika a práce s lidmi ji provází celý profesní život a svým posluchačům proto dokáže předat nespočet praktických zkušeností. Ivanu dobře vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

Pro koho je kurz vhodný

Pro ty, kdo se chystají na přijímací pohovor a chtějí být dokonale připraveni i na neosobní jednání po telefou nebo jinak online. Pro všechny, kteří nechtějí nic nechat náhodě.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

9.3.2021, 18 - 19:30 hod

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Další kurzy z nabídky

Stáhněte si