Live webináře

Jak si v dnešní době najít práci

Kde hledat, čím zaujmout a čeho se vyvarovat

Proč kurz absolvovat

S rozvojem online komunikace a zejména sociálních sítí se změnil i trh práce. Existují desítky inzertních portálů, které nabízejí práci, vedle nich personální agentury, headhunteři i samotní zaměstnavatelé. Pokud chcete uspět a získat práci, o kterou stojíte, potřebujete se na pracovním trhu nejprve zorientovat a správně nastavit svá očekávání. Své úsilí při hledání pak můžete smysluplně zaměřit tím správným směrem pro vás.

Co si z kurzu odnesete

Poznáte, jak funguje dnešní pracovní trh, jak o sobě dát vědět, kde hledat práci, jak vyhodnotit jednotlivé nabídky, jak na ně reagovat i co je možné očekávat z druhé strany. Naučíte se, jak v procesu hledání práce postupovat i jak napsat životopis a motivační dopis podle současných trendů, abyste už v prvním kontaktu personalistu zaujali a odlišili se od ostatních. Dozvíte se řadu příkladů z praxe a získáte tipy, jak celý proces hledání místa sebevědomě zvládnout.

Rámcový obsah

  • Kde a jak hledat vhodné pracovní nabídky.

  • Jak zjistit orientační plat, když není v inzerátu uvedený.

  • Má smysl na inzerát reagovat, když nesplňuji všechny požadavky?

  • Mám vyplňovat svůj profil na inzertních portálech? A jak to udělat, aby mi aktivně chodily nabídky?

  • Jak napsat kvalitní životopis, který zaujme.

  • Kdy má smysl psát motivační dopis.

  • Tipy jak si víc věřit, jak se umět ocenit a nebrat své úspěchy jako samozřejmost.

  • Najčastější chyby, které dělají uchazeči při hledání nového zaměstnání.

  • Spousta praktických příkladů a zkušeností z praxe.

Doplňující informace

Kurz probíhá ve formě live webináře na platformě ZOOM, během něj máte možnost zasílat lektorce dotazy do chatu a na konci položit dotazy naživo. Po skončení webináře dostanete jeho záznam, abyste se k němu mohli kdykoliv vrátit.

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým
senior sales consultant
+420 771 146 956
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Lektor

Ivana Červená

Díky entuziasmu a nadšení pro téma umí Ivana zaujmout a předat zkušenosti ze své praxe tak, že si je budete dlouho pamatovat. Její lektorskou doménou je osobnostní rozvoj, obchodní, manažerské a komunikační dovednosti, ovšem sama má bohaté zkušenosti z vlastní manažerské praxe personalistky ve velkých společnostech. Personalistika a práce s lidmi ji provází celý profesní život a svým posluchačům proto dokáže předat nespočet praktických zkušeností. Ivanu dobře vystihuje i její motto: Život je jako ozvěna. Když se ti nelíbí to, co slyšíš, změň to, co říkáš.

Pro koho je kurz vhodný

Pro ty, kteří chtějí nebo musejí změnit zaměstnání, rádi by se rychle zorientovali na současném pracovním trhu a naučili se pohybovat mezi personalisty, headhuntery i agenturami.

CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT

Délka kurzu:

90 minut

Kdy:

30. 11. 2020, 18 - 19:30 hodin

Cena

290 Kč
240 Kč bez DPH
CHCI SE PŘIHLÁSIT

Zaujal vás kurz? Ozvěte se nám!

Pavel Nykodým 0
senior sales consultant
+420 608 979 471
pavel.nykodym@ottima.cz

Ozvěte se nám

Stáhněte si